Wróć

25 sierpnia 2022

Czy można pływać kajakiem z dziećmi

Oczywiście!

 

Mamy specjalne kamizelki dla dzieci, oraz możliwość dołożenia do każdego kajaka, dodatkowego oparcia dla dziecka, wtedy dziecko jest bezpośrednio pod opieką rodzica gdyż siedzi między nimi.

 

Nie można pozbawiać Dzieci możliwości zapoznania się z przyrodą, bezpośredniego kontaktu z rzeką, wodą , i jej mieszkańcami. Dlatego nasza przystań, stara się być jak najbardziej przyjazna dla dzieci, by umożliwić im udział w spływach kajakowych razem z opiekunami.

 

Mamy opracowane specjalne trasy kajakowe właśnie dla rodzin z dziećmi. Są to łatwe i bezpieczne odcinki rzeki długości od 2 godz. do 4 godz.

 

Nasze kajaki to również sprzęt dostosowany do wypadów rodzinnych. Kajaki Rafa Roteko są bardzo szerokie i stabilne, mają wysokie burty, i dużą wyporność do 280 kg.

 

Z naszego doświadczenia wiemy że dzieci są bardzo zadowolone po powrocie ze spływu, i mimo iż czasami maja obawy wsiadając pierwszy raz do kajaka, to później to mija i bawią się wyśmienicie.

 

Pływając z naszymi wnukami  2 letnie i 4 letnie stosujemy taktykę smakołyka!  Jest to taktyka opierająca się na obserwacji dziecka i w momencie gdy zaczyna się nudzić i kręcić dostaje ulubiony smakołyk. Zajmując się zjadaniem smakołyka zapomina o nudzie, a zmieniający się krajobraz na nowo budzi zainteresowanie.

By zwiększyć bezpieczeństwo pociechy która jest bardzo ruchliwa, można zastosować coś w rodzaju smyczy, którą rodzic przypina kapok dziecka do siebie, i wtedy kontrolować jej ruchliwość.

 

Tak więc zapraszamy wszystkich Rodziców i Opiekunów , by wykorzystali powyższe fakty i skorzystali z naszej oferty.

 

Druga strona wizytówki zaprzyjaźnionej firmy warsztatu samochodowego
Wizytówka reklamowa zaprzyjaźnionej firmy warsztatu samochodowego

Zobacz więcej

Przycisk przenosi do strony na facebooku
Przycisk przekierowania do filmików na serwisie You Tube

Im Assistenten erstellte WebsiteWebWave-Ersteller erstellt wurde.