Przystań kajakowa - Pole namiotowe

Pole namiotowe - Przystań kajakowa

Przystań kajakowa Witczakowe kajaki na Redze dysponuje polem namiotowym z dostępem do toalet, pryszniców, umywalni, i ciepłej wody. Na przystani jest również murowany grill oraz wyznaczone miejsce na ognisko, oczywiście zapewniamy też drewno oraz węgiel do grilla. Goście przebywający na polu namiotowym mają też dostęp do energii elektrycznej, by naładować telefon czy zagotować wodę, zapewniamy czajnik. Można też skorzystać z aneksu kuchennego z lodówką, naczyniami i sztućcami. Na polu namiotowym mamy rozbite kilka namiotów gotowych do wynajęcia za niewielką opłatą, w przypadkach gdy zmęczeni kajakarze nie mają już ochoty męczyć się z rozbijaniem swoich. Pole namiotowe nie jest zbyt duże lecz umieszczone pośród drzew w relaksującym cieniu i chłodzie. W przypadku bardzo dużych grup mamy możliwość skorzystania z terenu przylegającego do przystani z dużą łąką gdzie można rozbić namioty.

Dopływając do przystani korzystamy z pływającego pomostu który pomaga w wysiadaniu z kajaka, a także jest bardzo pomocny przy wsiadaniu,  podwójnym trapem połączonym z pomostem łatwo transportujemy kajaki na brzeg.

Na przystani rosną różne drzewa, ale dumą naszą jest olbrzymi Platan klonolistny, bardzo stary, pochodzący z kolekcji drzew parkowych, posadzonych na terenach przyległych do zamku, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie naszej przystani.

W odległości kilkuset metrów od przystani znajduje się supermarket Dino, gdzie można uzupełnić zapasy. A także jadłodajnia z Kebabem Pizzom i innymi daniami, gdzie możecie uzupełnić straconą podczas spływu energię. 

W przypadku gdybyście mieli więcej energii możecie pospacerować po parku przyległym do Nowego Zamku, obejrzeć zamek, i wszystko to w bezpośrednim sąsiedztwie nasze przystani. 

ZAPRASZAMY 

Więcej zdjęć w galerii

 

Przystań kajakowa - Pole namiotowe

Przystań kajakowa - Pole namiotowe
Druga strona wizytówki zaprzyjaźnionej firmy warsztatu samochodowego
Wizytówka reklamowa zaprzyjaźnionej firmy warsztatu samochodowego

Zobacz więcej

Przycisk przenosi do strony na facebooku
Przycisk przekierowania do filmików na serwisie You Tube

Im Assistenten erstellte WebsiteWebWave-Ersteller erstellt wurde.